Produkcija

     Ķīmiskie reaģenti

  Reaģenti medicīnai
un mikrobioloģijai


  Laboratorijas trauki

  Laboratorijas aparatūra,
iekārtas

Mācību līdzekļi


  Kā pasūtīt un saņemt
Kā pasūtīt un saņemt  produktus    Mūsu piedāvātais ķīmisko reaģentu un laboratorijas preču sortiments ir ļoti plašs, tādēļ saprotams, ka nav iespējams visus produktus uzglabāt krājumā mūsu noliktavā. Klientu ērtībai cenšamies nodrošināt pieprasītāko produktu pastāvīgu krājumu, lai varētu tos piegādāt nekavējoties. Tomēr dažos gadījumos piegādes laiks ir līdz pat 30-45 dienām. Tādēļ aicinām klientus laikus interesēties par nepieciešamajiem produktiem un to pieejamību. Zvaniet mums (tālrunis 67372566) vai sūtiet pieprasījumu uz e-pastu (info@enola.lv).

 

Ja pasūtāt pirmoreiz:

       Sūtiet pieprasījumu, e-pasta vēstulē vai pielikumā pievienojot Jūs interesējošo ķīmisko reaģentu vai laboratorijas preču sarakstu (noteikti norādiet katra produkta vēlamo daudzumu). Jo precīzāk būs sastādīts saraksts, jo ātrāk saņemsiet mūsu piedāvājumu un tas būs pilnīgāks. Neaizmirstiet norādīt savas koordinātes (telefona numuru, e-pasta adresi) un norēķinu rekvizītus (juridiskām personām).

           Ne vēlāk kā nākamajā dienā saņemsiet e-pastā mūsu piedāvājumu (rēķina formā) ar norādēm par piegādes laiku un citiem būtiskiem apstākļiem, ja tādi ir (ierobežotas pieejamības vielas, nepieciešamās atļaujas u.tml.).

    Pēc piedāvājuma saskaņošanas un apstiprināšanas nosūtām priekšapmaksas rēķinu ar elektronisko parakstu vai, ja nepieciešams, pa faksu vai oriģinālu pa pastu.

                Pēc apmaksas saņemšanas noteiktajā laikā izpildām pasūtījumu.

 

Pastāvīgiem klientiem piegādājam preces ar pēcmaksu (10 dienas pēc preču saņemšanas vai citu termiņu saskaņā ar līguma noteikumiem).

 

Preces izsniedzam birojā Aizkraukles ielā 23, LU Materiālu mehānikas institūta 1. stāvā. Klientu automašīnas preču saņemšanas laikā var novietot bezmaksas stāvvietā Aizkraukles ielā.

 

Preču piegādi klientiem nepiedāvājam, izņemot līgumos paredzētos gadījumos. Ja pasūtījumā nav iekļautas bīstamas vai toksiskas vielas, iespējams pasūtīt piegādi ar eksprespastu (par papildus samaksu).

 

Pirkuma apmaksu varat veikt ar pārskaitījumu uz mūsu kontiem vai skaidrā naudā mūsu birojā. Maksājumu kartes pagaidām nepieņemam.