Kā pasūtīt un saņemt mūsu produktusKā pasūtīt?
    Mūsu piedāvātais ķīmisko reaģentu un laboratorijas preču sortiments ir ļoti plašs, tādēļ saprotams, ka nav iespējams visus produktus uzglabāt krājumā mūsu noliktavā. Klientu ērtībai cenšamies nodrošināt pieprasītāko produktu pastāvīgu krājumu, lai varētu tos piegādāt nekavējoties. Tomēr dažos gadījumos piegādes laiks ir līdz pat 30-45 dienām. Tādēļ aicinām klientus laikus interesēties par nepieciešamajiem produktiem un to pieejamību. Zvaniet mums (tālrunis 67372566) vai sūtiet pieprasījumu uz e-pastu (info@enola.lv).

Ja pasūtāt pirmoreiz:

Sūtiet pieprasījumu, e-pasta vēstulē vai pielikumā pievienojot Jūs interesējošo ķīmisko reaģentu vai laboratorijas preču sarakstu (noteikti norādiet katra produkta vēlamo daudzumu). Jo precīzāk būs sastādīts saraksts, jo ātrāk saņemsiet mūsu piedāvājumu un tas būs pilnīgāks. Neaizmirstiet norādīt savas koordinātes (telefona numuru, e-pasta adresi) un norēķinu rekvizītus (juridiskām personām).

Drīzumā saņemsiet e-pastā mūsu piedāvājumu (rēķina formā) ar norādēm par piegādes laiku un citiem būtiskiem apstākļiem, ja tādi ir (ierobežotas pieejamības vielas, nepieciešamās atļaujas u.tml.).

Pēc piedāvājuma saskaņošanas un apstiprināšanas nosūtām priekšapmaksas rēķinu ar elektronisko parakstu vai, ja nepieciešams, oriģinālu pa pastu.

Pēc apmaksas saņemšanas noteiktajā laikā izpildām pasūtījumu.

Pastāvīgiem klientiem piegādājam preces ar pēcmaksu (10 dienas pēc preču saņemšanas vai citu termiņu saskaņā ar līguma noteikumiem).

Ja vēlaties iegādāties nedaudzus produktus, kuri pastāvīgi ir mūsu sortimentā, varat pasūtījumu veikt pa telefonu 67372566.

Kā saņemt?

Preces izsniedzam birojā Aizkraukles ielā 23, LU Materiālu mehānikas institūta 1. stāvā. Klientu automašīnas preču saņemšanas laikā var novietot bezmaksas stāvvietā Aizkraukles ielā.

Apjomā lielākus pasūtījumus izsniedzam no noliktavas (skat. shēmā sadaļā Kontakti).

Preču piegādi klientiem parasti nepiedāvājam, izņemot līgumos paredzētos gadījumos. Ja pasūtījumā nav iekļautas bīstamas vai toksiskas vielas, iespējams pasūtīt piegādi ar eksprespastu – kurjeru (par papildus samaksu). Ķīmiskās vielas nav atļauts piegādāt pakomātos vai nepersonalizētos pasta sūtījumos.

Kā apmaksāt?

Pirkuma apmaksu varat veikt:

  • ar pārskaitījumu uz mūsu kontiem:
    • Swedbanka HABALV22, LV17HABA0001408035816
    • Luminor bankas Latvijas filiāle   RIKOLV2X,  LV23RIKO0002010014582. 
  • skaidrā naudā vai ar maksājumu karti mūsu birojā

 

 

Scroll Up