Par mums

Ķīmijas sabiedrība “Enola” dibināta 1992. gadā.

Mūsu darba mērķis – apgādāt ķīmijas laboratorijas ar visu tām nepieciešamo. Jēdziens – “ķīmijas laboratorija” mūsu izpratnē ir ļoti plašs, tas ietver sevī gan analītiskās, fizikālās un sintētiskās ķīmijas, gan bioķīmijas, mikrobioloģijas un pat klīniskās diagnostikas laboratorijas, jo tajās visās tiek veikti ķīmiskie procesi. Neesam aizmirsuši arī skolas – apgūt ķīmiju bez laboratorijas eksperimentiem ir tik garlaicīgi!

Mēs piedāvājam klientiem ķīmiskos un diagnostikas reaģentus, barotnes un mikrobioloģiskos testus, ūdens kvalitātes eksprestestus, materiālus restaurācijas darbiem, laboratorijas traukus un mēraparātus, papīra un membrānu filtrus un citus produktus. Pie mums Jums ir iespēja konsultēties, pasūtīt lietišķas izstrādnes, veikt analīzes.

Šais gados sabiedrība kļuvusi par speciālistu vidū zināmu un atzītu minēto produktu piegādātāju. Patreiz SIA “Enola” sadarbojas ar vairāk kā 800 pastāvīgo klientu.

Sabiedrība ražo virkni gatavo reaģentu medicīnas un analītiskajām laboratorijām. Jau vairākus gadus ilgst veiksmīga sadarbība ar partneriem ārzemēs: kompānijām Merck (Sigma- Aldrich), Thermo Fisher Scientific, Honeywell, Hanna Instruments, Kern & Sohn, Technosklo, Scharlab, CHMLab, Kremer-Pigmente, SIFIN, Industrial Test Systems, Chempur, Chemland, Lamaplast u.c., kuru produktus “Enola” piedāvā Latvijā.

Sabiedrības gada apgrozījums ir € 220 tūkstoši (2022. g.).

No 2018. gada februāra Enola ir Honeywell Research Chemicals produkcijas oficiālā izplatītāja Latvijā

Scroll Up